Hurda

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda kablo Fiyatları dünyada geri dönüşüm adına yapılan en büyük çalışmalardandır. Bahsi geçen madenler genellikle yer altından çıkarılan ve günlük kullanımda sıklıkla karşılaşılan ögelerdir. Kablolar da içlerindeki madenler ile çok değerli hurda malzemeleri arasında yer alır. Tüm bunlar dikkate alındığında, hurda kablo alımı yapan tesisler ile geri dönüşüm sürecine ortak olmak herkes için karlı bir alışveriş olacaktır.

Hurda kablo fiyatları 2023 yapan firmalar sayesinde müşteriler ellerindeki kullanılmış malzemeden kurtularak kara geçerler. Kablo alımı yapan hurda firmaları ise müşteri hacimlerini büyütürler. Dünyada ise ayrıca maden çıkarımı işlemi azalırken, geri dönüşüme giden malzemeler çevreye zarar vermemiş olur. Hurda kablo fiyatları 2023 yaptırmak isteyen kişiler Avrupa Hurda gibi sektörde deneyimi yılları aşmış markalar ile çalışarak sorunsuz bir süreç yaşarlar.

Hurda Kablo Fiyatı 2023

Karışık Kablo hurdası 65,30 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo 74,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu 110,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu 75,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo 68,50 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo 32-34 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo 55,00 ₺/Kg

 

Hurda Kablo Alan Yerler

Günümüzde, hurda kablo alan yerler çoğunlukla şehir merkezlerine dahi kolay ulaşım sağlayan, depolama alanları olan büyük firmalardır. Avrupa Hurda olarak da, geniş tesisimiz, hızlı çalışma sistemimiz ve fiyatlandırma politikamız ile hurda kablo alan yerler arayışınızda önceliğiniz olabiliriz. Eğer sizler de elinizdeki hurda kabloları satmak istiyorsanız, şu özelliklere dikkat etmelisiniz.

 • Firmanın güncel iletişim numarası ve adresi bulunmalıdır.
 • Firma fiyatlandırma konusunda sektörden düşük ücretler talep etmemelidir.
 • Hurda kablo alan yerler taşıma aracı olarak uygun bir filoya sahip olmalıdır.
 • Soyulmuş hurda kablo ve soyulmamış hurda kablo gibi seçenekli ürünleri de alabilmelidir.
 • Geri dönüşüm tesisi çevreye duyarlı olmalıdır.
 • Hazır veya sökülmesi gereken durumdaki kablolar için hizmet verebilmelidir.

Hurda kablo alan yerlerin belirli bir hizmet kalitesinde olması da gerekmektedir. Güvenli ödeme şekilleri, doğru fiyatlandırma, müşteri ile iyi iletişim gibi birçok noktaya dikkat edilmelidir. Avrupa Hurda’da ise bu bahsettiklerimizden çok daha fazlası bulunmaktadır. Başlıca olarak müşterilerimiz ile empati kurarak tüm süreci daha anlayışlı bir şekilde yürütmekteyiz.

hurda-kablo-alımı

Hurda Kablo Fiyatları 2023

Hurda kablo fiyatları geri dönüşüm sektöründe en çok karşılaşılan materyallerdendir. Kullanım alanının genişliği ve kullanıldığı alanlarda yenilenme oranının fazla olması hurda kabloyu geri dönüşüm sürecine sokmaktadır. Hurda kablo fiyatları 2023 Listemiz Sürekli güncel tutulmaktadır. çoğunlukla bu materyalin tüm türlerini işleme almaktadır. Firmamızın alımını gerçekleştirdiği ve Fiyatlarımız konuma Ve ne kadar olduğunu belirterek fiyat değişiklik olmaktadır. hurda kablo satışı için hemen arayın.

 •  Karışık Kablo Hurda Fiyatı 65,00 TL/Kg
 • Antigron Kablo Hurda Fiyatı 75,00 TL/Kg
 •  Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu Hurda Fiyatı 110,00 TL/Kg
 •  Yer Altı Enerji Kablo Hurda Fiyatı 75,00 TL/Kg
 • Ttr Kablo Hurda Fiyatı 46-96 TL/Kg
 • Çelik Kaplama Kablo Hurda Fiyatı 62-106 TL/Kg
 •  Fare Yemez Kablo Hurda Fiyatı 82,00 TL/Kg

 

Hurda alımı yapan yerlerde her kablonun fiyatlandırması farklı olmaktadır. Hurda kablo fiyatları alım yapan firmaya göre değişse de belirli kriterler fiyatları belirler. Örneğin; kablonun kullanılabilirlik durumu, uzunluğu ve cinsi bunlardan bazılarıdır.

Soyulmamış Hurda Kablo

Soyulmamış hurda kablo alımı yapan yerler, henüz sökülmüş kablosu bulunan kişilerin yaptıkları ilk aramalardır. Çoğunlukla bina tesisatlarında karşılaşılan soyulmamış hurda kablo, geri dönüşüm merkezlerinde en çok görülen hurdalar arasındadır. Bu tarz ürünlerin hurda olarak alımı da diğer materyallerinki gibi gerçekleşmektedir. Soyulmamış hurda kabloların diğer hurdalardan en büyük farkları ise şunlardır:

 • Kilogram olarak üzerindeki plastiklerden kaynaklı daha fazla ağır basmaktadır.
 • Soyma işlemi gerçekleşeceği için işçilik maliyeti daha yüksektir.

Soyulmamış hurda kablo alımı, Avrupa Hurda bünyesinde çalışan uzman ekibimiz tarafından özenle gerçekleştirilir. Güncel telefon numaralarından bizlere ulaşarak; kablo cinsini, miktarını ve lokasyonunuzu belirterek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Gerçekleştirilen görüşmeler sonrasında programlanan gün ve saatte hurda kablo alımı gerçekleşir. Ödemeniz yapılır ve hurda kablolar işlem yolculuğuna çıkar.

Soyulmuş Hurda Kablo

Bir diğer tür olan soyulmuş hurda kablo, dış plastiği yakılarak ya da soyularak ortaya çıkmış olan kabloları tanımlar. Bu kablolar soyulmamış kablo çeşidine göre daha değerlidir. Çünkü, geri dönüşüme hazır olan soyulmuş hurda kablolar direkt olarak işleme alınabilir. Özellikle içerdiği bakır oranı fazla olan soyulmuş hurda kablo ürünleri fazlasıyla talep görür.

Soyulmuş hurda kablo geri dönüşümü diğer kablolara oranla daha hızlı gerçekleştirilir. Direkt olarak süreci başlayan kablolar cinsine ve kalitesine ayrılarak işleme alınır. Bizler de bu noktada son derece kaliteli ve hızlı hizmetler sunarak sektörümüzde öne çıkmaktayız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara