Hurda

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır Fiyatları konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek istiyorsanız Avrupa Hurda olarak bir tık uzağınızdayız. Böylece siz de çevreye, insanlığa ve hayvanlara katkıda bulunabilirsiniz. Bu sayede hem bilinçli bir vatandaş olmuş olursunuz hem de gelir elde imkanı sağlarsınız. Soyma Bakır kilosu 164 TL den Satın Alınmaktadır Firmamıza Satabilirsiniz. Fiyatlarımız Sürekli Güncel tutulmaktadır. Google Tarafından Günden Güne Değişim Görüp Anlık Olarak takipte kalabilirsiniz. Hurda Bakır Kilosu Ne Kadar Gibi Sorularınız Aklınıza Takılmadan Aşağıda Web sayfamızda Bulunmaktadır.

Bakır hurdalar, hurdacılık sektöründeki alımı ve satımı en değerli olan metaller arasında yer alırlar. Bu nedenle hurda bakır alımı da fazla talep görmektedir. Çünkü, hurda bakırların ya da diğer bakır türlerinin geri dönüştürülmesi ile birlikte doğaya birçok katkı sağlanır. Bu katkılardan bazıları başlıca şunlardır:

 • Doğal yaşam kaynaklarının korunması,
 • Ham madde üretiminin azalması,
 • Ekosistemin ve vahşi yaşam alanlarının koruması,
 • Hurdacılık sektöründe geniş iş imkanı oluşması,
 • Karbon emisyonunun en aza indirgenmesi,
 • Yüksek oranlarda enerji tasarrufu yapılması.

30.25.2024 Tarihli Hurda Bakır Fiyatları 

Hurda Bakır Fiyatı

Yanık Bakır Fiyatları 305,50 ₺/Kg
Lama Hurda Bakır Fiyatları  304,20 ₺/Kg
Yanmış Bakır 270,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır 300,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası 290,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 270,00 ₺/Kg

Soyma bakır fiyatı

Hurda Soyma Bakır Fiyatı

 • Soyma Bakır Fiyatı 305,50 TL / Kg
 • Lama Bakır Hurda Fiyatı 304,00 TL / KG
 • Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurda Fiyatı 270,00 TL / Kg
 • Çatı Bakırı hurda Fiyatı 280,00 TL / Kg
 • TTR Bakır Hurda Fiyatı 280,00TL / Kg
 • Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası Fiyatı 270,00 TL / Kg

Hurda Lama Bakır Fiyatı

Günümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte metal ve bakır parçalarının üretim miktarı oldukça artmaktadır. Bu üretim problemini ortadan kaldırabilmek için de geri dönüşüm yapılması gerekir. “Geri dönüşüm konusuna nasıl katkılar bulunur?” sorusunun cevabi ise hurdacılık sektöründe gizlidir. Hurda Lama Bakır Fiyatları 214,50 den başlayan fiyatlarla hakkında detaylı bilgi için Hemen arayın! Avrupa Hurdacı Firması.

Hurdalar arasında kalite ve işlev bakımından en önemli olanlardan bir tanesi de bakırdır. Hurda Lama bakır Fiyatı sayesinde bakır ürünleri kolay bir şekilde geri dönüştürülüp tekrar üretime katkı sağlarlar. Bu sayede hem ülke ekonomisi canlanır hem de hurdaları satan kişiler gelir elde eder.

Tüm bunlara ek olarak hurda bakır maddelerinin hangi fiyattan satılacağı da merak konusu olabilir. Hurdanızın fiyat teklifini alabilmek için öncelikle elinizdeki maddeler detaylı bir şekilde kontrol edilip nitelik seviye öğrenilmelidir. Bu işlemlerden sonra güncel hurda piyasası üzerinden tatmin eden bir teklif alabilirsiniz.

Avrupa Hurda firması olarak hurda Lama Bakır Kaç tl arasındaki üstün başarılarımızı sektöre giriş yaptığımız andan beri kanıtlamaktayız. Eğer sizler de nitelikli hizmetlerimizden yararlanarak hurda bakır satışı gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçmek.

Sahip olduğunuz hurda bakırları hurdacıya vermek oldukça pratik ve kolaydır. Yapmanız gereken ilk şey kaliteli olan bir hurda firması ile anlaşma yapmaktır. Eğer böyle bir firma ile çalışıyor olacaksanız, bulunduğunuz konuma kadar gelinir ve hurdalarınız teslim alınır. Ödemeleriniz de o esnada gerçekleşir. Avrupa Hurda olarak tam da bu şekilde hizmet vermekteyiz.

Hurda Bakır Alan Yerler

Ülkemizdeki bakır ihtiyacı diğer ham maddelere kıyasla fazla olduğu için, hurda bakır Alan Yerler geri dönüşüm konusunda daha fazla ön plana çıkar. Bu noktada birçok farklı bakır türü üzerinden alım yapılabildiğini de tahmin edebilirsiniz. Bahsedilen türler ise şunlardır:

 • Bakır Soyma
 • Bakır Kırkambar
 • %98 Bakır Külçe
 • Bakır Kırma Antigron
 • Bakır TTR Kırma
 • Bakır Talaş

Bakır türlerindeki eşyalarınızı satmak istediğinizde gönül rahatlığı ile Avrupa Hurda olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Satmayı düşündüğünüz bakır eşyalar hakkında fiyat almak için de web sitemizi ziyaret edebilir ya da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular (Hurda Bakır Fiyatları)

2024 Bakırın Kilosu Ne Kadar?

2024 yılında bakırın kilo fiyatları çeşitli türlerine göre farklılık gösteriyor. Örnek olarak, soyma bakır hurda 213 TL/kg, lama bakır hurda 213 TL/kg, külçe bakır %98 ise 210 TL/kg civarındadır​​.

Alüminyum Kilosu Kaç TL 2024?

2024 yılında alüminyumun kilo fiyatı için araştırma yapmadım. Lütfen bu bilgi için ayrı bir sorgu yapınız.

1 kg Kağıt Ne Kadar?

2024 yılındaki kağıt hurdasının kilo fiyatı için de özel bir araştırma gereklidir.

Eski Bakır Tencere Kilosu Ne Kadar?

Eski bakır tencere hurdası genellikle bakır kazan hurda kategorisinde değerlendirilir ve fiyatı 167 TL/kg civarında olabilir​​.

1 Metre Kablodan Ne Kadar Bakır Çıkar?

Bu, kablo tipine ve kalınlığına bağlı olarak değişir. Genellikle bir metre standart elektrik kablosundan yaklaşık 50-150 gram bakır çıkabilir.

Sarı Kilosu Ne Kadar 2024?

Sarı” genellikle pirinç veya bronz için kullanılan bir terimdir ve bu metallerin kilo fiyatları için de özel bir araştırma yapılması gereklidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara