Hurda

Bakırköy Hurdacı

Bakırköy hurdacı geçmişten günümüze varlığını sürdürmüş ve popülerliğini de her geçen gün artırmıştır. Teknolojik gelişmeler sayesinde de bu hurdalar geri dönüşüm ile birlikte tekrar kullanılabilir hale getirilmiştir. Ek olarak; Bakırköy, müşterilerin en çok tercih ettiği hurdacı semtlerinden birisidir. Sizler de Bakırköy hurdacı ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişime geçerek hurdalarınızı doğaya zarar vermeyerek geri dönüştürebilirsiniz. Bu sayede de hurdalarınızdan faydalanmış olursunuz.

Avrupa Hurda firması olarak Hem Bakırköy’de hem de ülkemizin pek çok değerli belgesinde özenli hizmetler gerçekleştirmekteyiz. Böylece birçok yerden kullanılamayacak haldeki ürünleri toplayıp ham madde haline geri kavuşturuyoruz. Eğer sizler de geri dönüşüm çarkında kendinize bir yer edinip gelecek nesillere katkıda bulunmak istiyorsanız web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Hurdacı Firması

İstanbul, çoğu sektörde olduğu gibi hurda sektöründe de başı çekmektedir. Yani, hurdacı firmalarının büyük çoğunluğu ve pek çok insan İstanbul’da hurda alım satımı yapar. Dolayısı ile kültür başkentimizin pek çok semtinden onlarca farklı hurda her gün toplanmaktadır. İstanbul’un en büyük semtlerinden biri olan Bakırköy de hurdacılık sektöründe aktif bir role sahiptir.

Eğer hurda alım satımı yapabilmek adına uygun bir Bakırköy hurdacı firması arıyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bakırköy’ün hemen her mahallesinde hurda alımı gerçekleştirmekteyiz.

Bakırköy Hurdacı Telefonu

Eğer Bakırköy bölgesinde ikamet ediyor ve güvenilir bir hurdacı firması arıyorsanız Avrupa Hurda olarak sizlerin yanındayız. Web sitemizi ziyaret ederek Bakırköy hurdacı telefonu hakkında da bilgi alabilirsiniz. Böylece firmamızla iletişime geçebilir, hurdalarınızı alabilmemiz için gereken adresi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ek olarak elinizdeki hurda materyallerin cinsini, ağırlığını ve benzeri diğer niteliklerini de telefon üzerinden bizlere bildirebilirsiniz. Bu durum adresinize geldiğimizde vereceğimiz fiyat hakkında ön bilgi edinmenizi sağlar.

Bakırköy Hurda Alımı

İstanbul’da çeşitli bölgelerde hurdacılar bulunmaktadır. Bu hurdacıların bazıları tarafından her hurdanın alınmadığını fark edebilirsiniz. Örnek olarak, bazı hurdacılar alüminyum hurdaları yeterli ekipmana sahip olmadıkları için almazlar. Aynı zamanda hurdaların belirli değerleri vardır. Örneğin, demir ve bakır hurdaları diğer hurdalara kıyasla daha değerli hurdalardır. Özellikle de demir, hurdalar arasında en değerli materyallerden birisidir. Bunun sebebi demirin işlevini yitirmiş makinelerden elde edilmesinden kaynaklanır. Öncelikli olarak inşaat alanlarında ve bina yıkımlarında karşılaştığımız demir hurdası geri dönüşüm ile hammadde miktarına ciddi bir katkıda bulunuyor.

Firmamız ise elinizdeki her türlü materyali ve maddeyi hurda olarak almaktadır. Aynı zamanda Bakırköy hurda alımı yapılırken bazı kriterleri dikkate alıyoruz. Bu kriterler şu şekildedir;

 • Hurdanın ağırlığı,
 • Hurdanın fiyatı,
 • Hurdanın türü,

Bu kriterler arasında en önemli olan özellik hurdanın ağırlığıdır. Toplu hurda alım satımı yapan firmalar, hurdalarını satmak isteyen kişilere yüksek fiyatlarda ödeme yapabilmektedir. Hurdaların türleri de bu fiyatlara etki eden diğer bir önemli özellik arasında yer alır. Bu yüzden elinizdeki hurdaların net fiyatlarını öğrenmek için web sitemizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Bakırköy Hurda Alımı Yaptığımız Yerler

Eğer Bakırköy bölgesinde yaşıyorsanız firmamızın hangi mahallelerde hizmet verdiğini merak ediyor olabilirsiniz. Bakırköy hurda alımı yaptığımız yerler şunlardır:

 • Ataköy,
 • Basınköy,
 • Cevizlik,
 • Kartaltepe,
 • Osmaniye,
 • Sakızağacı,
 • Şenlikköy,
 • Yenimahalle,
 • Yeşilköy,
 • Yeşilyurt,
 • Zeytinlik,

Bu mahallelerin her birinde, diğer Bakırköy hurdacı firmalarına kıyasla kalitemizi daha yüksek tutmaktayız. Aynı zamanda tecrübeli ekimizle birlikte hurda alım satımıyla ilgili bütün işlemleri kaliteli bir şekilde yürütmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara