Hurda

Halkalı Hurdacı

Halkalı hurdacı arayışınız için sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Halkalı ve civarındaki tüm hurda ürünlerinizi sizlerden teslim alıyoruz. Eski madeni ya da plastik olan materyallerinizin tamamını geri dönüşüme sokabilmek adına bir araya getiriyoruz. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunan firmamız, hurdaların yabancı maddelerden ayrıştırılmasını da olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda teslim aldığımız tüm ürünleri küçültüp daha sonrasında ise özel makinelerimizde presleyerek paketliyoruz.

Hurdacılık hizmetimizden bahsetmeden önce “Hurda nedir?” sorusuna cevap aramak sağlıklı olacaktır. Hurda, en basit tanımıyla parçalanmış ve kimi zaman kırıntı halini almış kullanılamayacak haldeki eşyalardır. Bunun yanı sıra hurdalar, işe yaramayacak olan hasarlı parçalar olarak bilinir. Bu tarz materyallerin tamamı hurda olarak toplanmaya uygundur.

Peki hurda satmadan önce hangi aşamaları gerçekleştirmek gerekiyor? Bu soru da sık sık sorulmaktadır. Aşağıdaki adımları uygulayarak siz de hurdalarınızı satabilirsiniz.

 • Hurdanızın kabaca miktarınızı belirleyin.
 • Bizimle iletişime geçerek hurda miktarınızı belirtin.
 • Daha sonrasına dilerseniz iletişim kanallarımız üzerinden bizlere fotoğraf da atabilirsiniz.

Bu aşamaları talep etme sebebimiz ise sağlıklı bir süreç yürütebilmektedir. Hacim ve miktarı doğru bir şekilde tespit ettikten sonra tüm aşamaları problemsiz olarak hallediyor ve hurdalarınızı sizden teslim alıyoruz.

Halkalı Hurdacı Telefonu

Halkalı hurdacı telefonu ve çeşitli iletişim kanalları, hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için sizlere sunulmaktadır. Sitemizde yer alan iletişim adresleri üzerinden bizlerle kolaylıkla görüşme başlatabilirsiniz.

Halkalı hurdacı ile iletişime geçerek Halkalı ve civarındaki hurda ürünlerinizi teslim edebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak adresinizden de aldırabileceğiniz tüm hurda ve hurdacılık işlemleriniz için sizlere hizmet vermekteyiz.

Telefon üzerinden hurda ürünler için fiyat bilgisi de talep edebilirsiniz. Telefon görüşmesinde fiyat teklifi alabileceğiniz bazı hurda malzemeleri aşağıdaki gibidir;

 • Bilgisayar hurdası
 • Telefon hurdası
 • Elektronik eşyalar
 • Kâğıt hurdaları
 • Kilosu ve materyali belli ürünler
 • Klima hurdası

En sağlıklı fiyatlandırmalar için firmamızı ziyaret edebilir ya da WhatsApp üzerinden bizimle görüntü paylaşabilirsiniz. Hurdalık malzemeleri tespit eden ekibimiz sayesinde sizlere doğru bir fiyatlandırma sunmayı hedefliyoruz.

Telefon üzerinden yapılan tüm görüşmelerimizde net ya da yaklaşık bir kilo hesabına göre fiyat veriyoruz. Aynı zamanda hurdalarınızı durumlarına yönelik bilgilendirme de talep ediyoruz. Örneğin, klimalar hurda durumunda değilse kırılıp parçalama işlemi gerekecek ise bu yönde bir fiyat sunuyoruz.

Halkalı Hurda Alımı

Halkalı hurda alımı anlamında oldukça fazla istek ve ihtiyacın yer aldığı bir bölgedir. Siz de Halkalı ve civarında iseniz tüm hurda işlemlerinizi Halkalı hurdacı firmamız bünyesinde gerçekleştirebilirsiniz. Güvenilirlik politikamız ve avantajlı fiyat garantisi ile sizlere uzman bir kadro tarafından hizmet sağlıyoruz.

Hurda alımı yapan Halkalı hurdacı firmamız sayesinde geri dönüşüme pek çok ürün katkısında bulunuyoruz. Kullanılmayan tüm ürünleri ayrıştırarak geri dönüşüme dahil ediyoruz. Bu ürünler arasında telefon parçaları, kağıtlar, kumaşlar, naylon ürünler ve daha pek çok materyal yer almaktadır. Siz de çöpe gitmesini istemediğiniz ürünleri en iyi ücretler ile firmamıza teslim ederek geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.

Doğaya fayda sağlayan ve kusursuz gerçekleştirilen bu sürece dahil olmak için hurda alımı yapan firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Siz de profesyonel bir ekip tarafından yürütülen bu sistemin bir parçası olarak ürünlerinizi çöpe atmak yerine geri dönüşüme dahil edebilirsiniz. Pek çok farklı kategori ve materyalden hurda alımı yapan firmamız, Halkalı ve civarındaki diğer mahalle ve semtlere de hizmet sağlamaktadır.

Hangi Mahallelerden Hurda Alımı Yapıyoruz?

Geri dönüşüme katkı sağlayarak sürdürülebilir bir dünya elde etmek adına pek çok çalışma gerçekleştiriyoruz. Hurda alımı yapmak da bu noktadaki önemli hizmetlerimizden bir tanesidir. Peki, hangi mahallelerden hurda alımı yapıyoruz?

Aklınıza gelecek hemen hemen her bölgede bizlerden hizmet alabileceğinizi belirtmemiz gerekir. Örneğin; Halkalı civarında ikamet ediyor ve geri dönüşüme destek sağlayarak kullanılmayan ürünlerinizi elden çıkartmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Halkalı bölgesinde hizmet verdiğimiz mahalleler ise şunlardır:

 • Atakent,
 • Atatürk,
 • Aytaç,
 • Halkalı / Merkez,
 • İstasyon,
 • Mehmet Akif

Yukarıdaki mahallelerinin her birine yönelik hizmetlerimiz devam etmektedir. Siz de iletişim numaramızdan bize ulaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara