Hurda

Maltepe Hurdacı

Maltepe hurdacının kullandığı ürünler işlevini kaybeden parçalar ve atıl durumdaki tüm geri dönüşüm atıklarıdır. Bu hale gelmiş parçaların geri dönüştürülmesi doğa açısından oldukça önemlidir. Özellikle İstanbul gibi bir şehirde bu parçaların bilinçsizce dışarı atılması çevre kirliliğine neden olur. Maltepe hurdacı firmaları bu noktada devreye girerek İstanbul’da eski ürünleri satın alır.

Elinizde bulunan kullanılmayan eşyaları hurdacılara satarak hem çevre dostu bir davranış sergilerseniz hem de ek gelir elde edebilirsiniz. Yapımında demir ve alüminyum gibi maddeler kullanılan ürünlerin hurda fiyatı oldukça yüksektir. Eğer evinizde eskimiş eşyalar bulunuyorsa Maltepe hurdacı firmaları ile iletişime geçerek hurdalarınızı satıp para kazanabilirsiniz.

Evinizde bulunan birçok ürün hurda olarak sayılır ve hurdacılar size bu ürünler karşılığında para verir. Evlerde yer alan hurdalara şunlar örnek olarak verilebilir:

 • İşlevini yitirmiş kablolar,
 • Eski avizeler,
 • Artık çalışmayan teknolojik aletler,
 • Kapı ve pencere camları.

Eğer evinizde bu tarz ürünler bulunuyorsa Avrupa Hurda olarak sizlere hizmetlerimizi sunabiliriz. Firma olarak evinizden direkt olarak ürünleri teslim alıp paranızı ödüyoruz. Uzman ekip arkadaşlarımız elinizde bulunan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyip sonrasında ne kadar fiyata satılabileceğini en doğru şekilde belirler.

Maltepe Hurda Alanlar

İstanbul civarında hurda işi ile uğraşan birçok farklı firma bulunur. Maltepe hurda alanlar;

 • Altayçeşme,
 • Aydınevler,
 • Gülsuyu,
 • Fındıklı
 • Zümrütevler gibi mahalleler başta olmak üzere Maltepe civarında bulunan tüm bölgelere hizmet verir.

İletişime geçen kişilerin evine bir uzman ekip gönderilir ve ekipler hurdanın türünü tespit eder. Başlıca hurda türleri ise şunlardır:

 • Krom,
 • Kağıt,
 • Bakır,
 • Paslanmaz hurda,
 • Çinko.

Hurdanın türü belirlendikten sonra hassas terazi yardımıyla hurdanın ağırlığı ölçülür. Sonrasında ise müşteriye hurdaya dair bir fiyat bilgisi verilir. Eğer müşteri de fiyatı kabul ederse uzman ekip ödeme yapar ve hurdaları araca yükleyerek götürür.

Evinizdeki fazlalıklardan sıkıldıysanız ve fazla yer kaplıyorsa Maltepe hurda alanlar aracılığıyla kurtulabilirsiniz. Bu sayede evdeki fazlalıkları çöpe atma derdinden kurtulup bir yandan da para kazanmış olursunuz.

Hurda satmanın çevreye olan katkısı da büyük önem taşır. Çoğu madde doğada uzun yıllar boyunca çözünmez ve çevre kirliliği yaratır. Kimi maddeler de paslanır ve insan sağlığını tehdit eden bir unsur haline gelir. Eski eşyaların doğru ellerde işlenip yeniden dönüştürülmesi çevre kirliliğini azaltan en önemli etkenler arasında yer alır. Siz de eşyalarınızı hurdacıya vererek çevre dostu bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

Maltepe Hurdacı Telefonu

Hurda satmak isteyen kişiler Maltepe hurdacı telefonu gibi farklı aramalar yapar. Eğer hurda satacaksanız Maltepe civarında farklı hurda firmaları bulunur. Bu noktada Avrupa Hurda ailesi olarak üstün hizmet kalitemizle Maltepe bölgesine hizmet veriyoruz. Telefon numaramız aracılığıyla bize ulaşarak eski eşyalarınızı satabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman ekip arkadaşlarımız size satmak istediğiniz ürünler hakkında birkaç soru sorar. Örneğin, musluk satmak istiyorsanız musluğun hangi maddeden üretildiğine ya da elinizde kaç musluk bulunduğuna dair sorular yöneltir. Verdiğiniz cevaplar doğrultusunda da ekip arkadaşlarımız adresinize gelerek hurdaları teslim alır.

Hurda ile alakalı aklınıza takılan her türlü konu hakkında arayarak bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra elinizde bulunan ürünlerin fotoğrafını bizimle paylaşırsanız elinizdeki hurdaların değeri hakkında ön bir bilgi edinebilirsiniz.

Maltepe Hurdacının Yaptığı Hizmetler Nelerdir?

Maltepe’de Hurdalarımı Nereye Satabilirim?

Avrupa Hurda olarak hizmet ağımızı oldukça geniş tutuyoruz. Bağlarbaşı, Esenkent, Çınar, Cevizli ve İdealtepe gibi Maltepe’de bulunan mahallelerin tümüne hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra İstanbul’un farklı ilçelerinde bulunan hurdaları da satın alıyoruz.

Hurdalarımın Değerini Nasıl Öğrenebilirim?

Eğer elinizdeki hurdanın hangi materyalden üretildiğini biliyorsanız ağırlığını ölçüp fiyatını öğrenebilirsiniz. Ancak bu konu hakkında bir bilginiz yoksa bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Hurda Firmaları Nerede Bulunuyor?

Hurda firmaları Maltepe’nin farklı bölgelerinde bulunur. Ancak bu firmalar, hurdaları gelip direkt olarak evinizden teslim aldığı için konumu ile alakalı endişe duymanıza gerek kalmaz.

Maltepe’de Hurdalarımı Ne Kadara Satarım?

Hurdalarınızı ne kadara satacağınız elinizdeki hurdaların türüne ve miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara