Hurda

Sultangazi Hurdacı

Sultangazi hurdacı son zamanlarda popülerliğini artırmaktadır. Bu da dünyada geri dönüşüme olan ilginin artmasıyla ilgilidir.

Hurda sektörü, içinde bulunduğumuz yüzyıl için gitgide önem kazanan ve değer üreten bir alandır. Bunun sebebi ise geçtiğimiz yıllarda hem çevre bilincinin oluşması hem de maddi kazanç yollarının çeşitlenmesidir. Özellikle büyük şehir statüsündeki yerlerde tanınan bu sektör, pek çok ilçede kolaylıkla ulaşılabilir durumda. Bu doğrultuda Sultangazi hurdacı seçenekleri ve hurda alan yerler sık sık merak ediliyor.

İstanbul’da pek çok sektör aktif olarak hizmet verdiği için ekonomisi de o denli harektlidir. Bu duruma bir de şehrin nüfusu eklendiği zaman hurda sektörünün önlenemez gelişimi kaçınılmaz hale geliyor. İstanbul’un büyük bir kısmında olduğu gibi Sultangazi de geri dönüşüm ve hurda sektörünün fayda ürettiği ilçeler arasında yer alıyor. Burada yer alan hurdacılar, kimi evlerde atık olarak görülen ve doğrudan çöpe gidebilecek hurdaları teslim alarak geri dönüşüm sürecine katmakta. Avrupa Hurda olarak bizler de bu alanda üstün nitelikli hizmetler sunarak hem müşterilerimize hem de dünyamızın geleceğine katkı sağlıyoruz.

Sultangazi Kağıt Geri Dönüşüm

Kağıt, herkesin ev ve iş yerlerinde bulunan ve çok büyük olasılıkla kullanımından sonra çöpe atılan bir ürün. Öte yandan kağıdın geri dönüşümünü gerçekleştirmek oldukça kolay. Gelişmiş ülkelerde son yıllarda fazlasıyla üzerinde durulan kağıt geri dönüşümü, bugün Türkiye’de de günden güne popüler hale gelmekte. Kağıt geri dönüşümünün dünyaya katkıları ise şunlardır:

 • Çöp oranını azaltarak çevre kirliliğinin önlenmesine yardımcı olur.
 • Karbon salınımını ve sera gazı emisyonunu azaltan geri dönüşüm süreci, iklim değişikliğinin engellenmesi konusunda yardımcıdır.
 • Geri dönüştürülen kağıt, ciddi bir ham madde miktarı oluşturur. Bu sayede ülkenin kağıt ithalatı azalarak ekonomiye katkı sağlanır.
 • Hurda sektörü ile ciddi bir istihdam oranı sağlanarak, işsizlik oranı da azaltılır.

Her gün evlerde ve iş yerlerinde kullanılan ve çöpe atılan kağıtları hurda olarak değerlendirmek, çok sayıda fayda doğurmaktadır. Bunun yanı sıra, kağıt toplayıcılığı da son yıllarda yaygınlaşan bir uygulamadır. Sultangazi kağıt geri dönüşüm sektörü de hem kağıt toplayıcılığının yaygınlaşmasından hem de hane sayısının artmasından dolayı günden güne gelişmektedir. Gerek kağıt geri dönüşümü gerek ise diğer hurda türlerinin yeniden kazandırılması firmamız için her zaman öncelikli değerlere sahiptir.

Sultangazi Hurdacı Numarası

Hurda sektörü çevreye ve ekonomiye olan katkılarının yanı sıra hurda veren kişi için bir gelir kapısı oluşturmaktadır. Bu doğrultuda Sultangazi hurdacı numarası ihtiyacı olan kişiler web sitemizde yer alan iletişim bilgileri üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilir. Ardından eğer talepte bulunursanız hurdalarınız adresinizden uzman ekibimiz tarafından teslim alınır.

Hurda alım satım sırasında yapılan fiyatlandırma, müşteri dostu olup sektör içinde oldukça rekabetçi bir şekilde öne çıkmaktadır. Sultangazi hurdacı gereksinimizlerinizi karşılamayı hedefliyor ve bu noktada fiyat bilgisine ihtiyaç duyuyorsanız yine bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmalarımızı ve firmamızı her geçen gün daha fazla geliştirdiğimiz için hizmet çeberimiz de genişlemiştir. Bu doğrultuda pek çok ham madde türünü hurda olarak alabilir hale geldik. Bunlardan bazıları ise şunlardır:

 • Kağıt
 • Plastik
 • Alüminyum, bakır, demir ve çelik gibi metal içeren ürünler ve kablolar
 • Cam
 • Pil
 • Tekstil atığı
 • Ahşap

Bu atıkların çöp yerine geri dönüşüm tesislerine gönderilmesi ile hem gelir elde edebilir hem de gelecek nesillere daha iyi bir miras bırakabilirsiniz.

Sultangazi Hurda Alan Yerler

Sultangazi hurda alan yerler arasında tercih yaparken hem sizin kazancınızı maksimize edecek hem de geri dönüşüm sürecine katkı sağlayacak bir firma bulmak önemlidir. Bu noktada firmamız, hurda sektöründe öne çıkmayı başarmış durumda. Firmanın web sayfası üzerinden ulaşabileceğiniz çok sayıda referans, hizmetimizin kalitesini onayladı.

Hurdacılar, hurdayı bulunduğunuz konumdan alarak biriktirir. Türlerine göre ayrıştırılan ve biriktirilen hurdalar, geri dönüşüm merkezlerinde tekrar kullanılabilecek hale getirilir. Bu süreçte alınan hurdanın fiyatı ise farklı unsurlara göre belirlenir. Hurda fiyatı belirlenmesi sırasında; hurdanın türü, fiziksel durumu, coğrafi koşullar ve uluslararası ekonomi gibi çok sayıda özellik dikkate alınmaktadır. Fiyatlar güncel olarak takip edilerek hurda satımından gelir elde etmek mümkündür. Sultangazi hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılarken de tüm bunları dikkate alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Pahalı Hurda Nedir?

Pek çok hurda türü değerli olsa da, metal hurdalar kullanış alanlarının çok olması gibi nedenlerle daha pahalı hurdalar arasında yer alır.

Hurda Olarak Ne Satılır?

Kağıt, cam, ahşap, maden, plastik ve çok sayıda farklı ürün hurda olarak değerlendirilebilmektedir.

Hurda Demir Ne Kadar?

Hurda demir fiyatları; demirin boyutu, oranı ve niteliği gibi unsurlar hesaba katılarak güncel olarak belirlenmektedir. Güncel fiyatlar ile ilgili bilgi edinmek için bizleri arayabilirsiniz.

Sultangazi Hurdacı Nerededir?

Sultangazi’de hizmet veren firmamız, hurdalarınızı sizlerin istediği konumdan almaktadır. Buna ek olarak web sitemizde adres bilgilerimiz de yer alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara