Hurda

Zeytinburnu Hurdacı

Zeytinburnu hurdacı ilçede geri dönüşüme desteğiyle tanınır. Sizde atıklarınızı değerlendirmek için 0534 844 4677 hattından arayın.

Kaynakların verimli şekilde kullanılmasına yönelik teşvikler, dünya nüfusunun artması ile hız kazanmaya başlamıştır. Bu noktada hurdacıların görünmez kahramanlar olduğunun altını çizmek gerekir. En eski mesleklerden olan hurdacılık, temelinde atıkların toplanması ve geri dönüşümüne ulaştırılmasını sağlar. Zeytinburnu hurdacı firmalarına verilen atıklar da ayrıştırılır ve meslek mensuplarına emeğinin karşılığı ödenir.

Dünyanın her yerinde atık çöp miktarlarının azaltılması büyük öneme sahiptir. Avrupa ülkeleri özellikle hurdacılığa teşvik çalışmalarına ve mesleğin önemine vurgu yapmaya başlamıştır. Türkiye’de ise bu sektör büyük bir hızla genişlemeye devam etmektedir. Örneğin, Avrupa Hurda olarak bizler Zeytinburnu hurdacı ihtiyaçlarınız başta olmak üzere birçok bölge için hizmet vermekteyiz.

Metallerin, elektronik aletlerin belirli ömürlerini olduğunu düşünür ve kullanılmaz hale geldiğinde genellikle çöpe atarız. Ancak bu aletlerin doğada kaybolma süreci çok uzundur. Çevreye ve topluma zarar verdiği yaygın olarak bilinse de önüne geçme çalışmaları kapsamlı değildir. Eğer işyerinizde ve evinizde vadesini dolduran eşyalar mevcutsa firmamızla iletişime geçerek onları değerlendirebilirsiniz.

Beştelsiz Hurdacı

Zeytinburnu hurdacılık sektöründe vermiş olduğumuz hizmetin amacı öncelikle çevreye katkı sağlamaktır. Metaller, ahşaplar ya da kağıtlar her zaman ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanım alanı genellikle sanayi bölgeleridir. Fabrikalar, her üretim için farklı parçalar kullanmak yerine geri dönüşüme giren ürünleri tercih etmeye başlamıştır.

Günümüzde her işyerinde, fabrikada ve evde kullanılmaz hale gelen eşyalar bulunur. Elektronik aletler, alüminyum parçalar gibi ürünlerin doğada kaybolma süresi ise çok uzundur. Aynı zamanda çöpe attığınızda bütçenize de herhangi bir katkısı olmaz.

Zeytinburnu hurdacı olarak hizmet politikamızla bütçenize katkı sağlamayı da amaçlamaktayız. Müşterilerimizden ürünleri belirli ücretler doğrultusunda satın alırız. Bu noktada fiyat politikası ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak her halükarda satışa sunacağınız eski eşyalarınızdan kazanç sağlayabilirsiniz.

Beştelsiz hurdacı talepleri için de hizmet veren firmamıza istediğiniz gün ve saatte ulaşabilirsiniz. Alım-satım işlemleri için adresinize gelmekte ve sizleri taşıma zahmetinden kurtarmaktayız.

Çırpıcı Hurdacı

Taşınma süreçlerinde genellikle eski eşyaları kendimize yük etmek istemez ve çöpe atarız. Ancak çöplere atılan birçok parçanın günümüzde değeri vardır. Özellikle metal ve demir parçalar, Zeytinburnu hurdacılık sektöründe önemli bir yere sahiplerdir.

Çırpıcı hurdacı firmamız; alüminyum, metal, demir, ahşap ve kağıtları satın alır. Metallerin içlerinden en değerlileri olmasının sebebi her zaman ihtiyaç duyulmasından kaynaklıdır. BU nedenle özellikle elektronik aletleri mutlaka hurdacılara satmalısınız.

Ödemeler yapılırken satın alınan ürünler tartılır ve cinsine göre ödeme yapılır. Kaç kilo demir satıldı ise kilo ücreti ödenmektedir. Bu noktada ücretlerin değişiklik gösterdiğini bilmelisiniz. Belirlemiş olduğumuz fiyatlar, Zeytinburnu hurdacılar odası tarafından belirlenen sabit ücretlerdir. Ek olarak şu etkenler de hurda fiyatlarını değiştirebilir:

 • Hurdanın kilosu,
 • İçerisinde bulunan ham maddenin türü,
 • Ürünün geri dönüştürülebilirlik seviyesi,
 • Mevcut döviz kuru,
 • Ülkede petrol fiyatları.

Eğer satacağınız materyallerin tam değerini öğrenmek istiyorsanız bu kriterleri de göz önünde bulundurmalısınız.

Hurda satarken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biri da ödemelerin her zaman peşin yapıldığıdır. Bu noktada çek veya senet yapmayı teklif eden firma sayısı çok azdır. Firmalarla iletişime geçtiğinizde ödemelerin nasıl yapıldığı yönünde bilgi almalısınız.

Gökalp Hurdacı

Zeytinburnu hurdacı ihtiyaçları için hizmet veren Avrupa Hurda olarak önceliğimiz müşterilerle güvenilir ilişkiler sağlamaktır. Müşterilerimizin bir kısmı bireysel olarak hurda toplar ve satışlarını firmamıza yapar. Bir kısmı ise eski eşyalarını değerlendirmek için ufak parçaların satışlarını yapmaktadır.

Eşya satma sürecinde tek parçanız dahi olsa geri dönüşüm firmalarına vermekten çekinmemelisiniz. Firmamıza şahsen gelerek satış yapabilir veya araç talep edebilirsiniz. Elinizdeki eşyalar taşınması zor ürünler olduğunda taşıma araçları kapınızdan eşyaları temin etmektedir.

Hurdaların değerlendirilmesi süreçleri ise şu şekilde ilerler;

 • Öncelikle müşterilerimizden aldığımız her parçanın cinsine bakmaktayız.
 • Eğer ayrıştırılmış ürünlerse doğrudan tartma işlemi yapılır ve fiyat çıkarılır.
 • Ayrıştırmadan satmayı düşünürseniz, ayrıştırma maliyeti ödenecek ücretten düşecektir.
 • Tarafınıza ödeme yapılır ve ticari ilişki sonlandırılır.
 • Daha sonra hurdaların satışlarını fabrikalara yapmaktayız.

Gökalp hurdacı firmamız, sadece Gökalp çevresinde hizmet vermemektedir. İkamet ettiğiniz hemen her bölgeden ürün satışı yapabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçtiğinizde detaylı bilgiler edinmeniz mümkündür.

Kazlıçeşme Hurdacı

Hurda satışına dair günümüzde yanlış bilinen bazı bilgiler vardır. Genellikle sadece metallerin değerli parçalar olduğu düşünülür. Ancak satışı yapılabilecek ürün yelpazesi son derece geniştir. Başlıca ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Motorlu tüm aletler,
 • Tarım ekipmanları,
 • Kamyon, araba, motosiklet, bisiklet parçaları,
 • Piller,
 • Elektrikli tüm aletler,
 • Sac metaller,
 • İnşaat malzemeleri,
 • Cep telefonları,
 • Elektrik kablosu,
 • Müzik setleri,
 • Ahşap eşyalar.

Kazlıçeşme hurdacı firmamız, yukarıda yer alan her ürünü satın almaktadır. Satma aşamasına geldiğinizde de bilmeniz gereken önemli detaylar vardır.

Firma seçimi yaparken hem fiyat aralıklarını hem güvenilirliklerini detaylı bir şekilde araştırmalısınız. Aksi takdirde ödeme alamayabilirsiniz. Aynı zamanda bazı firmaların gerekli izinleri yoktur ve haksız rekabete girmektedirler. Bu noktada da güvenilir adımlar atmalısınız.

Maltepe Hurdacı

Maltepe veya farklı bölgede ikamet ediyor olmanız sorun değildir. Çünkü İstanbul’un her köşesine hizmetlerimizi götürmekteyiz. Maltepe hurdacı gereksinimleriniz için olduğu gibi, diğer her bölge için de bizleri arayabilirsiniz.

Zeytinburnu hurdacı esneklik politikası izler ve müşterilerine güvenilir imaj vermeye dikkat eder. Özellikle ödeme konusunda dikkatli davranan ve peşin ödeme yapan birçok firma vardır. Avrupa Hurda olarak bizler de müşterilerimize daime en avantajlı ve güvenilir ödeme yöntemlerini teklif etmekteyiz.

Merkezefendi Hurdacı

Yüksek kazançlar elde etmek isterseniz, ayrıştırma işlemlerini bireysel olarak yapmalısınız. Örneğin, evinizdeki pilleri, elektronik aletleri ve ahşapları parçalarına ayrıştırmalısınız. Aynı şekilde işyerlerinde de atıklardan kurtulmak için eşya ayrıştırması yapabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda satacağınız hurdalar için normalden daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca, alım-satım sürecini kolaylaştıracağınızdan işlemler de kısa sürecektir.

Satmaya karar verdikten sonra fiyat almanız için direkt Zeytinburnu hurdacıya gitmenize de gerek yoktur. Bizimle iletişime geçtiğinizde hangi ürüne ne kadar ödeme yapılacağı net şekilde belirtilir. Fiyattan memnun kaldığınızda satış anlaşması yapılır.

Merkezefendi hurdacı firması arayışına girdiğinizde tereddüt etmeden bizlere ulaşıp üstün nitelikli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızı aradığınızda, elinizdeki her ürün için detaylı bilgi vermelisiniz. Ürünlerin kullanılır vaziyette olup olmaması ise önemli değildir. Sadece ebatları, cinsleri ve alaşımları üzerinden ödeme yapılır.

Nuripaşa Hurdacı

Atıklardan kısa sürede kurtulmak istediğinizde ayrıştırma yapmanıza gerek yoktur. İşyerlerindeki atık kutularını ayrıştırmaya zaman ayırmadan da satabilirsiniz. Bu durumda da firmamızla iletişime geçerek ne kadar atık olduğunu belirtmeniz yeterlidir.

Ayrıştırılmadan satın alınan ürünler, Zeytinburnu hurdacı deposunda ayrıştırılmaktadır. Net olarak ne kadar ödeme yapılacağı, parçaların cinsleri belirlendikten sonra verilmelidir. Bu nedenle karmaşık hurdalar için direkt ödeme yapmamız bazı durumda haksızlığa sebep olabilir.

Müşterilerimizin hak ettiği ücreti vermek adına son derece hassas davranmaktayız. Örneğin; pil ve elektronik aletler için ödenecek tutarlar bir değildir. Fiyat skalasına bakıldığında belirlenen ücret ne ise müşterilerimize de ona göre doğru fiyatları vermeyi hedefleriz. Bu nedenle ayrıştırmadan satılan hurdaların ödemeleri 1-2 gün sonra yapılabilir. Nuripaşa hurdacı firmamız, ödemeleri nakit veya havale olarak tarafınıza iletir.

Zeytinburnu Hurda Alımı

Hurda alımı konusunda günümüzde yeterince rağbet olmadığını söylemek mümkündür. Tüketim çağında olmanın etkisi ile insanlar atıkların tamamını çöplere atmaya devam etmektedir. Oysak ki, sadece evinizdeki eski defter ve kitapları satmanız dahi bütçenize katkı sağlar. Tasarruf sağlamak adına evinize atık kutusu yapabilirsiniz. Atık kutuları dolduğunda ise bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Zeytinburnu hurdacı olarak, Zeytinburnu hurda alımı konusunda en kapsamlı faaliyetleri gösteren firmalar arasında yer alırız. Hemen her bölgede hizmet vermemiz, müşteri kitlemizi genişletmemizi sağlamıştır. Büyük firma olmanın avantajı ile alım-satım faaliyetlerinde araç da kullanmaktayız.

Zeytinburnu Hurdacılık Hakkında Merak Edilenler Nelerdir?

Hurdacılık Para Kazandırır mı?

Hurdacılığı planlı ve sistemli şekilde yapmanız, aylık ortalama 10 bin TL gelir elde etmenizi sağlar.

Hurda Olarak Ne Satılır?

Atıkların tamamının hurda olarak satılabileceğini söylemek mümkündür. Yaygın olarak metaller ve ahşap satılır. Bunun dışında akü, araba lastiği, kâğıt ve pil gibi ürünler de satılmaktadır.

Hurdacılara Nasıl Ulaşılır?

Aklınıza gelebilecek her bölgeden hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz ve adresimiz web sitemizde yer almaktadır.

Hurdacılar Hurdayı Nereye Satıyor?

Hurdacıların ürünlerini sattığı firmalar geri dönüşüm merkezleri ve fabrikalardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara