Hurda

Hurdacı İzmir

Geri dönüşüm için güçlü adımlar atan hurdacı İzmir ailesi genişlemeye devam ederken siz de bu sektörün bir parçası olabilirsiniz. Öncelikle sektörde ciddi bir rekabet ortamı olmadığını bilmelisiniz. Henüz değeri tam anlaşılmamış olduğundan yeni başlayan herkesin para kazanma şansı vardır. Bu nedenle sektörün püf noktaları ve ne şekilde kazanç sağlanacağı yönünde bilgilerin edinilmesi gerekir.

Bilindiği üzere hurdacılar, kullanılmaz durumda olan ürünleri toplarlar. Toplanan ürünler, geri dönüşüm firmalarına ve fabrikalara satılır. Burada iki farklı yol açığa çıkar: Doğrudan fabrikaların hurda satması ya da kişisel olarak evde toplanan materyallerin satışı. Yani, bireysel olarak da hurda toplayabilirsiniz. Her ikisinin de kazanç oranı ve çalışma mantığı oldukça benzerdir.

Hurda olarak neler toplanabileceği, sektörün en kapsamlı konusudur. Metal, kağıt, akü ve hatta araba lastiği gibi birçok ürün vardır. Ürünlerin alım-satım fiyatları, nerelere satılabileceği konular ise şehirden şehre değişebilir. Bizler hurdacı İzmir olarak hurdacı İzmir ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına hemen her semtte hizmet vermekteyiz. Bu semtler şunlardır:

 • Karşıyaka,
 • Güzelbahçe,
 • Güzelyalı,
 • Bostanlı,
 • Karataş,
 • Alsancak,
 • Bornova,
 • Çeşme.

Sektöre başlamak isteyenlerin mutlaka bilmesi gereken detaylar vardır. Bu detaylar, hurdacılıkta ilerleme kaydederken görmüş olduğumuz eksikliklere dayanarak verilmektedir.

Aliağa Hurdacı

Elinizde kullanılmaz hale gelen eşyalar varsa, istediğiniz her ilçede kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Aliağa ve çevresinde farklı geri dönüşüm firmaları vardır. Yakın çevrede ürünleri satabileceğiniz firmalar olması, taşıma noktasında büyük kolaylık sağlar. Bu nedenle İzmir’de hurda satmak son derece mantıklıdır.

Balçova Hurdacı

Öncelikle evinizde vadesini doldurduğunu düşündüğünüz her eşyanın kıymetli olduğunu bilmelisiniz. Balçova veya çevresinde ikamet eden herkesin hurdalarını toplamaktayız. Firmamızla rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Metal, bakır, ahşap, alüminyum gibi ürünlerin satımını gerçekleştirebilirsiniz.

Bayındır Hurdacı

Bayındır veya çevre illerde hurda toplamak için kullandığımız araçlar vardır. Evinizdeki eski eşyaları satmayı düşünüyorsanız, taşıma işleri ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Satmak istediğinizde hurdacı İzmir ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Araçla kapınıza gelerek eşyalarınızı satın alır ve ödemeleri peşin yaparız.

Bayraklı Hurdacı

Evinizdeki ve işyerinizdeki hurdaları bireysel olarak ayrıştırmanız, daha fazla para almanızı sağlayacaktır. Çünkü ödemeler, ürünlerin cinsi ve kilosuna göre yapılır. Bayraklı civarındaki geri dönüşüm firmalarının tamamı ayrıştırmadan da ürünleri satın almaktadır. Ancak ayrıştırma işlemini siz yaptığınızda daha avantajlıdır.

Bergama Hurdacı

Hurda toplama ve satma sürecini yukarıdaki şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bergama ile birlikte İzmir’in birçok ilçesinde hurdacı İzmir firması vardır. Sonraki adımınız en güvenilir ve iyi para veren firmayı bulmaktır. Bu noktada bizler hurdacı İzmir olarak sizlere ihtiyaç duyacağınız hizmeti sunmaktayız.

Beydağ Hurdacı

Geri dönüşüm firmaları, atıkların sanayide yeniden değerlendirilmesini sağlar. Beydağ, Buca, Çeşme gibi bölgelerin hangisinde olduğunuz fark etmez. Her firmanın sistematiği ve işleyişi benzerdir. Sizden ürünlerinizi kilo ile satın alır, ürünün değerine göre parasını peşin öderler.

Bornova Hurdacı

Firmaların çek veya senet yapmayı teklif etmesi nadiren görülür. Sektörün işleyişinde para genellikle peşin ödendiğinden bu duruma dikkat etmelisiniz. Örneğin, Bornova civarındaki firmaları arayın ve ödemeyi ne şekilde yaptıklarını mutlaka öğrenin. Hurdacı İzmir sizlere daima nakit ödeme yapacaktır.

Buca Hurdacı

Hurdacı İzmir firmaları, fabrikalarla anlaşma sağlayana dek güvenilir bir imaj yaratmalıdır. Bu nedenle Buca gibi yerlerde faaliyet gösteren firmalar ödemelerine çok dikkat eder. İmajlarının sarsılması, iş hacmini küçültecek ve kalitesini düşürecektir. Birçok firma bunu göze almaz ve hakkınızı verir.

Çeşme Hurdacı

Firmanın güvenilirliği ile birlikte fiyat politikası da önemlidir. Daha önce hurdacılık sektöründe sabit fiyatlar söz konusu değildi. Ancak zamanla ürünlerin kilo fiyatları belirlendi ve geri dönüşüm firmaları sabit ücretler vermeye başladı. Çeşme çevresi, daha yüksek ödeme yapabilen hurdacılardan oluşmaktadır.

Çiğli Hurdacı

Fiyat aralıkları incelediğinde ahşap ve metal için belirlenen ücretler en yüksekleridir. Çünkü özellikle sanayi sektöründe en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdir. İzmir Çiğli veya tüm illerinde metal de ahşap da kıymetlidir. Ancak bazı firmalar kağıt vs. değeri az olan ürünleri almayabilir.

Dikili Hurdacı

Son zamanlarda araba lastiği de rağbet gören hurdalar arasına girmiştir. Yani kullanmayı bıraktığınız her ürünü değerlendirme şansınız vardır. Bu noktada örneğin Dikili çevresinde sizin elinizdeki ürünleri alan firma varsa, o firmalarla anlaşmaya özen gösterin. Hurdacı İzmir olarak biz İzmir’in her semtinden hurda almaktayız.

Foça Hurdacı

Foça çevresinden en uzaktaki mahallelere kadar herkesin firmamıza ulaşması adına çalışmalar yaptık. Bu süreçte kendimizi kanıtlamak adına güvenilirliğimizden ödün vermedik. Satın alacağımız hurdaların değerlerini, belirlenen fiyat politikalarına göre vermekteyiz. Aynı zamanda hemen her ürünü değerlendirmekteyiz.

Gaziemir Hurdacı

Gaziemir veya çevresinde geri dönüşüm firmaları oldukça fazladır. Sanayi bölgeleri, fabrikalar ve evlerde kullanılmayan birçok ürün bu firmalara verilir. Firmaların ödeme sistemleri, satın aldıkları ürünlerin tartılması ve kilosuna göre ödeme yapılması şeklindedir.

Güzelbahçe Hurdacı

Vermiş olduğumuz bilgileri özetleyecek olursak eski eşyaların tamamı hala değeri olan ürünlerdir. Evinizdeki veya işyerinizdeki eski malzemeleri çöpe atmayın. Çünkü, hem doğanın korunması hem de sizin için ek gelir olması adına hurdacılık önemli işlere imza atmaktadır. Güzelbahçe civarında da hizmet veren firmamızla anlaşma yaparak hurdalarınızı her zaman satabilirsiniz.

Karabağlar Hurdacı

Karabağlar ve çevresinde hurdaları şuralardan toplayıp satabilirsiniz;

 • Sanayi bölgesi veya yerleşim yerlerindeki çöpler,
 • Çevredeki evler ve esnaflar,
 • Fabrikalar, iş yerleri ve hastaneler.

Buralardan topladığınız her ürünün değeri olacak ve size kar bırakacaktır.

Karaburun Hurdacı

Karaburun bölgesinde de hizmet veren hurdacı firmamızın işleyişi ve prensipleri şu şekildedir;

 • Hurdacı İzmir firması olarak çöpe atılan kıymetli her türlü malzemenin alım-satımını yaparız.
 • Kağıt, ahşap, metal, bakır ve demir gibi ürünlerin piyasa değeri yüksektir.
 • İnsanların elindeki bu ürünleri çöpe atmaması ve satması, doğaya büyük katkı sağlar.
 • Özellikle doğada kaybolma süresi uzun olan metaller yeniden değerlendirilir.

Karaburun ve civarındaki her mahalleye aracımızla gelmekteyiz. Dilerseniz iletişim numarası üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Hurdacı

Karşıyaka gibi kalabalık yerlerde hurda alımları daha fazla olduğu için bu bölgelere ağırlık veririz. Personel sayımızın fazla olması, her ilçeye kolaylıkla ulaşmamızı sağlamıştır. Dolayısıyla İzmir civarındaki her bölgeye hizmet edecek nitelikte ekiple çalışmaktayız.

Kemalpaşa Hurdacı

Günümüzde birçok ürünün değeri anlaşılmış olsa da hala değersiz görülen hurdalar vardır. Örneğin, kağıt önemli bir geri dönüşüm ürünüdür. Çöpe atmak yerine Kemalpaşa civarında hizmet veren firmamıza satışını her zaman yapabilirsiniz.

Kınık Hurdacı

Geri dönüşüm firmalarına genellikle sanayi bölgelerinden rağbet vardır. Metaller toplandığında yeniden sanayide değerlendirilir ve fabrikaların yüksek ödemeler yapmasının önüne geçer. Kınık bölgesinde işyeri olanlar, metaller ve demirler gibi kıymetli ürünleri firmamıza satabilir.

Kiraz Hurdacı

Kiraz gibi bir ilçede ikamet ediyor olsanız da her yere hurda toplamak için geldiğimizi bilmelisiniz. Evinizdeki en eski çatal ve kaşıkların dahi kıymeti vardır. Doğaya atılması ve zarar vermesi yerine mutlaka geri dönüşüme girmesi sağlanmalıdır.

Konak Hurdacı

Değerli hurdalarınızı satmak istiyorsanız Konak veya İzmir’in herhangi bir bölgesinde yaşamanız farklılık göstermez. Firmamız bünyesindeki uzman ekiplerimizle İzmir’in her köşesine ulaşabilmekteyiz. Satın almaya geldiğimizde hurdalarınızı tartmakta ve kilosuna göre ödeme yapmaktayız.

Menderes Hurdacı

Menderes çevresinde özellikle fabrikaların atıklarının olduğu yerlerde önemli hurdalar vardır. Eğer bu bölgede gördüğünüz kıymetli ürünler varsa alarak firmamıza satış yapabilirsiniz. Dilerseniz bireysel olarak hurdacı İzmir firmamızla anlaşma yapabilir ve düzenli hurda satabilirsiniz.

Menemen Hurdacı

Menemen ile birlikte geniş bir kitleye hizmet sunan hurdacı İzmir firmamızda her zaman yeni müşterilere ihtiyacımız vardır. Geri dönüşüm ürünü olarak eski defterler, kitaplar, materyaller alınır. Bu ürünlerin satışlarını düzenli yaparak sizler de kendinize ek gelir kapısı oluşturabilirsiniz.

Narlıdere Hurdacı

Ev ve işyerleri taşınırken birçok eski eşya satılır. Bu eşyalar, bazı durumlarda hurdacılara ücretsiz de verilir. Narlıdere veya İzmir’in herhangi bir bölgesinden taşınıyorsanız, fazla eşyalarınızın alınması için hurdacı İzmir ile iletişime geçebilirsiniz.

Ödemiş Hurdacı

Taşınma esnasında fazla yük olmaması adına birçok değerli eşyayı atarız. Bu durumda belirli ürünlerin doğada kaybolma süresi çok uzundur. Toprak yapısına ve verimliliğine de zarar verir. Bu nedenle önceliğimiz Ödemiş ve civarında her ürünün geri dönüşüme girmesini sağlamaktır.

Seferihisar Hurdacı

Halkın geri dönüşüm konusunda bilinç kazanması, enerji kaynaklarının daha verimli kullanılması için de çok önemlidir. Seferihisar ve çevresinde hizmet veren firmamızın önceliği doğanın korunmasıdır. Böylece hem geleceğe yatırım yapabilir hem de ürün satışı ile kazanç sağlayabilirsiniz.

Selçuk Hurdacı

Selçuk geri dönüşüm firması olarak bugüne kadar İzmir’in her bölgesini ziyaret ettik. Tüm ilçeler ve mahallelerde hurda alım-satımı yaptık. Deneyim ve tecrübelerimize dayanarak sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başardık.

Tire Hurdacı

Sektörde ilerleme kaydetmenin önemli adımlarından biri müşteri ilişkilerini iyi tutmaktır. Bu nedenle müşterilerimizle iletişimimize gereğinden fazla özen göstermekteyiz. Tire civarında yer alan işletmemiz, hemen her bölgeye giderek hurdaları bizzat satın alır.

Torbalı Hurdacı

Torbalı ile birlikte ulaşabildiğimiz her ilçeye araçlarla gitmekteyiz. Elinizdeki ürünler ağır veya büyük olduğunda taşıma zahmetine girmenize gerek kalmaz. Ürünler personellerimiz tarafından alınır ve hak ettiğiniz ödeme anında peşin olarak yapılır.

Urla Hurdacı

Urla civarında çalışmaya başladığımızda, güvenilirliği esas alarak kısa sürede büyüme kaydettik. Günümüzde İzmir’deki herkesin ulaşabileceği gelişmiş bir geri dönüşüm firması olduk. Hurdacı İzmir firması olarak bize her gün ulaşabilir ve istediğiniz her ürünü satabilirsiniz.

Hurdacı İzmir Hakkında Merak Edilenler Nelerdir?

En Çok Hurda Nerede Bulunur?

Hurda en çok kalabalık yerleşim yerlerinin çöplerinde bulunur. Organize sanayi bölgeleri, iskeleler ve işletmeler de hurda bulunan önemli yerlerdir.

En Pahalı Hurda Nedir?

Günümüzde en pahalı hurda metaldir. Bakır, demir ve alüminyum gibi hurdalar kısa vadede çok para kazandırır. Değerli olmalarının sebebi farklı sektörlerde daha çok ihtiyaç duyulan ürünler olmalarıdır.

Hurdacılar Ne Kadar Para Kazanabilir?

Serbest meslekler için sabit bir maaş söz konusu olmadığından ortalama ücretler hakkında bilgi verilebilir. Bireysel çalışan bir hurdacının aylık geliri 5.000 TL kadardır. Dükkan sahipleri ise 10 bin ile 20 bin TL arasında para kazanabilir.

Hurda İşine Nasıl Başlanmalı?

Yatırım yapma şansınız varsa mutlaka dükkan açarak ve araç temin ederek başlamalısınız. Eğer yatırım yapmak istemiyorsanız sadece hurda aracı almanız da yeterlidir. Hurda toplamak için belediyelerden özel izin almayı da unutmamalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara