Hurda

Adalar Hurdacı

Adalar hurdacı ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına hizmet veren firmamız da bu geri dönüşüm döngüsüne hizmet etmektedir. Bu sayede Adalar bölgesinin temizliği ve korunumu da sağlanmaktadır. Siz de doğaya ve çevreye katkıda bulunmak istiyor iseniz kullanmadığınız eşyaları Adalar hurdacı firmalarından biri olan Avrupa Hurda’ya teslim edebilirsiniz.

Günümüzde Türkiye’nin her yerinde hurda işlemleri yaygınlaşmıştır. Bu konuda öne çıkan bölgelerden birisi de Adalar’dır. Dolayısı ile bu bölgede geri dönüşüm de bilinçli bir şekilde gerçekleştirilir.

Geri dönüşüme en büyük katkı, hurdalar sayesinde yapılmaktadır. Çünkü hurdalar, hem çevre kirliliğine sebep olur hem de bölge halkının yaşamını olumsuz etkiler. Örnek olarak bir plastik ürün yaklaşık 1000 sene sonunda kaybolur ve çevreye en çok zarar veren maddelerden bir tanesidir. Bununla birlikte pil atıkları, metal parçaları ve kablolar gibi önemsiz gözüken fakat çevreye çok fazla zararı olan şeyler vardır. Zarara engel olabilmek için ise kullanılmayan veya atık olan eşyalarınızı hurdacılara satabilirsiniz. Bu sayede hem doğaya katkınız olmuş olur hem de kazanç elde edebilirsiniz.

Firmamız, Adalar’da 4 farklı bölgede hurda çalışmaları yapmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

 • Büyükada
 • Heybeliada
 • Burgazada
 • Kınalıada

Yukarıda söz ettiğimiz bölgelerdeki mahallelerin tümünde hurda çalışmalarımız aktif olarak faaliyet göstermektedir.

Büyükada Hurdacı

Büyükada, bir diğer adıyla Prens Adaları İstanbul civarındaki en büyük ada olarak bilinir. Yaklaşık 10.000 nüfusa sahip olan bu adaya gezmek için gelen kişi sayısı da oldukça fazladır. Bu yüzden adanın belirli bölgeleri çöp atıkları ile dolmuştur. Büyükada sakinleri ise bu durumdan oldukça şikayetçi ve durumun bir an önce düzelmesini istiyorlar. Adalar hurdacı firmaları da burası hakkında çalışmalar başlatmıştır. Örneğin, bizler Avrupa Hurda olarak Adalar hurdacı ihtiyaçlarını karşılayarak çevre kirliliğini azaltmayı hedefliyoruz.

Avrupa Hurda firması olarak nerede olursanız olun bulunduğunuz konuma gelerek hurdaya çıkan eşyalarınızı teslim alırız. Bu sırada hurda piyasasının durumuna göre ödeme işlemlerinizi gerçekleştiririz. Firmamız ile çalıştığınızda adil bir ödeme alacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü, ekip olarak günden güne değişen hurda piyasasını aktif bir şekilde takip etmekteyiz. Fiyatlandırma planımızı da bu piyasaya göre ayarlamaktayız. Hurdanın fiyatını belirlemek için ilk önce hurdanın durumu değerlendirilir. Hurda fiyatını etkileyen durumlar şu şekildedir:

 • Hurdanın yapıldığı ham madde,
 • Hurdanın ne kadar eskidiği,
 • Hurdanın kilosu,
 • Hurda piyasasını etkileyen döviz kuru,
 • Arz talep dengesi.

Yukarıdaki etkenlere göre belirlenen hurda fiyatları her zaman en doğru değere sahip olurlar.

Heybeliada Hurdacı

Heybeliada, bir diğer adıyla Halkı, İstanbul’un güneyindeki en büyük 2. ada olarak geçmektedir. Aynı zamanda Heybeliada mahallesinin sınırları, ada sınırları ile eş haldedir. Heybeliada sınırları içerisindeki doğal yaşam alanlarının durumu önceden pek iç açıcı değildi. Fakat orada yaşayan insanların bilinçlenmesi ve harekete geçmeleriyle bu durum tersine döndü. En çok etkileyen unsur ise hurdaların toplanıp Heybeliada hurdacı firmalarına satılmasıydı. Bu sayede hem çevre korunmuş oldu hem de ek gelir elde edilmiş oldu.

Adalar hurdacı firmalarından en çok faaliyet gösteren Avrupa Hurda olarak, istediğiniz zaman bulunduğunuz konuma kadar gelerek hurdalarınızı toplarız.

Hurda olarak çok çeşitli materyaller toplanılmaktadır. Bu materyallerden başlıca olanlar şu şekildedir:

 • Demir
 • Krom
 • Kablo
 • Elektronik
 • Döküm
 • Nikel
 • Çinko
 • Akü

Adalar hurdacı firması alarak yukarıda listelenen maddelerin tamamını hurda olarak kabul etmekte ve geri dönüştürüp yeniden dünyamıza kazandırmaktayız.

Burgazada Hurdacı

Burgazada ya da Antigoni ismiyle bilinen bu bölge İstanbul’daki en büyük 3. ada olarak geçmektedir. Yaklaşık 2 km yüzölçümüne sahip olan bu mahalle geri dönüşüm konusunda oldukça fazla iş yapmaktadır. Burgazada hurdacı firmaları sayesinde doğal çevreyi sürdürme konusunda birçok faaliyet gerçekleştirilir.

Burgazada sakinleri kullanılamaz durumdaki eşyalarını adalar hurdacı firmalarına satmaktadır. Bu firmaların başında gelen Avrupa Hurda şirketi müşterilerine son derece iyi fiyatlandırmalar vermektedir.

Müşterilerine son derece adil fiyatlandırmalar yapan firmamız hakkında daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Geri dönüşüme katkısı oldukça fazla olan hurda firmalarına destek olabilmek için kullanılmayan eşyalarınızı ve materyallerinizi satabilirsiniz. Böylece sizler de gelecek nesilleriniz için bir eylemde bulunmuş olursunuz.

Kınalıada Hurdacı

Kınalıada, Marmara denizinde bulunan Prens adalarının en küçüğü ve İstanbul’a en yakın ada olarak bilinir. Yaklaşık 1.5 km yüzölçümüne sahip bu bölge doğal yaşam alanları açısından oldukça bakımlıdır. Çünkü tıpkı diğer adalarda olduğu gibi, Kınalıada hurdacı firmalarının çalışmaları da düzenli bir şekilde yürütülmektedir.

Adalar hurdacı firmaları Kınalıada bölgesinde çok titiz ve yoğun bir çalışma sürdürmektedir. Bu sayede geri dönüşüm konusunda tasarruf sağlamaktadır. Doğal güzellikleri bakımından oldukça güzel olan Kınalıada bölgesinin korunması için halk da bilinçli bir şekilde hareket etmektedir. Siz de kullanılmayan eşyalarınızın hurda olarak geri dönüştürülmesini istiyorsanız hurda sektörünün ileri gelen firmalarından Avrupa Hurda’yı tercih edebilirsiniz.

Avrupa Hurda firması bulunduğunuz konuma gelip eşyalarınızı sizden satın almaktadır. Siz de eşyalarınızı vermek istiyorsanız web sitemiz üzerinden bulunduğunuz konuma hizmet verilip verilmediğini öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hurda Satmak için Ne Yapılmalı?

Hurda satabilmek için ilk olarak kaliteli bir hurda firmasıyla anlaşmak gerekir. Ek olarak, hurdanızı satarken belirlenen fiyat konusunda dikkatli olmalısınız. Hurdalarınızı yüksek fiyatlardan satabilmek için Avrupa Hurda firmasını tercih edebilirsiniz.

Hurda Fiyatı Neye Göre Değişir?

Hurdanızın fiyatları; eskimişlik durumuna, kilosuna ve ham madde kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Hurda Olarak Geçen Şeyler Nelerdir?

Evinizde bulunan fakat kullanılamaz halde olan buzdolabı, fırın gibi teknolojik ürünler ve fabrikalardaki metal parçaları, demir talaşı hurdalara örnektir.

Adalar Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Hurdaların fiyatları nitelik özelliklerine ve döviz kuruna göre değişiklik göstermektedir. Eğer Adalar hurdacı firmasını tercih ederseniz web sitemiz üzerinden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara