Hurda

Ataşehir Hurdacı

Ataşehir hurdacı günümüzde geri dönüşüme en çok katkı sağlayan sektörlerden biri olarak geçmektedir. İnsanlar ellerindeki hurdaya çıkmış ürünlerin geri dönüşüme katılması için hurdacılarla iletişime geçmek isterler. Örneğin; Ataşehir hurdacı ihtiyaçları bu nedenlerle her geçen gün artmaktadır.

Ataşehir Hurdacı firması arayışındaki insanların, doğaya katkıda bulunmak için yaptıkları hurda alım satım işlemlerini özenle takip etmekteyiz. Hurdaya vermek istediğiniz bir eşya veya materyal olduğu zaman bulunduğunuz konuma kadar gelip sizden bu ürünü teslim alabiliriz. Bu sayede hem siz gelir elde etmiş olursunuz hem de doğayı korumak amaçlı bir hareket sergilemiş olursunuz.

Ataşehir ilçesine bağlı olan mahallelerin neredeyse hepsine hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hurda alım satım yaptığımız mahallerden başlıcaları şu şekildedir:

 • Kayışdağı Mahallesi,
 • Ferat Paşa Mahallesi,
 • İçerenköy Mahallesi,
 • Küçükbakkalköy Mahallesi,
 • İnönü Mahallesi,
 • Aşık Veysel Mahallesi,
 • Atatürk Mahallesi.

Ataşehir bölgesinde ikamet etmekte iseniz internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kayışdağı Hurda Alımı

Hurda sektörü gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Çünkü bu sektörde yapılan faaliyetler doğamızı ve çevremizi korur. Ataşehir hurdacı firmalarından birisi olarak dışarıya atılan atık maddeleri ve çöpleri doğada bulundurmak yerine geri dönüşüme katmaktayız. Bu alanda çalışmalar yaptığımız en önemli konumlardan biri de Kayışdağı Mahallesidir.

Kayışdağı, Ataşehir ilçesinin mahallerinin başında gelmektedir. İstanbul’un en yüksek 3 noktasından birisi olan bu mahalle ismini yaklaşık olarak 440 metre olan Kayış Dağı’ndan almaktadır. Çoğu bölgede olduğu gibi bu mahallede de hizmetimizi halka sunmaktayız. Kayışdağı hurda alımı ve satımı yapabilmek için Avrupa Hurda firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kayışdağı bölgesinde yaşayan nüfusun bilinçlenmesi ve harekete geçmesi ile birlikte yapılan geri dönüşüm sayısı oldukça artmıştır. Biz de Avrupa Hurda firması olarak bu alana katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Ferat Paşa Hurdacı

Avrupa Hurda firması olarak profesyonel bir şekilde hurda alım satım işlemlerini yürütmekteyiz. Bu mesleğin en iyi yanı doğayı ve çevreyi korumak, geri dönüşüm ile yeni bir şeyler kazandırmaktır. Edinmiş olduğumuz bu misyon sayesinde Ataşehir hurdacı ihtiyacı olan mahallerde görev yapmaktayız. Bunlardan bir tanesi de Ferat Paşa Mahallesidir.

Ferat Paşa hurdacı işlemleriniz için internet sitemiz üzerinden bizlere başvurabilirsiniz. Biz de bulunduğunuz konuma kadar gelip hurdalarınızı sizden alıp geri dönüşüme katkı sağlamanıza vesile oluruz. Avrupa Hurda firması olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

İçerenköy Hurdacı

İnsan nüfusunun artışı ile birlikte doğamızın dengesinde de bozulmalar görülmüştür. Bunun başlıca sebeplerinden bir tanesi de insan atıklarıdır. Bu atıklardan kurtulmanın en basit yolu ise geri dönüşümdür.

İçerenköy hurdacı arayışında olan insanlara firmamız ile birlikte geri dönüşümün önemini her geçen gün hatırlatmaktayız. Hem çevremizdeki doğal güzellikleri korumak hem de sağlıklı bir yaşam geçirebilmek için geri dönüşüm yapmaya ihtiyaç duyarız.

Avrupa Hurda, denildiğinde akıllara ilk olarak güvenli ve kaliteli bir hizmet gelmektedir. Rakip firmalara kıyasla müşteri memnuniyeti edinebilmede ilk sıralarda yer almaktayız. Bu sayede müşterilerimizle ile aramızda olan güven bağımızı oldukça kuvvetlendirmiş oluyoruz. Siz de tüm bu hizmetlerden faydalanıp hep çevremize katkıda bulunmak hem de gelir elde etmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Küçükbakkalköy Hurdacı

İstanbul’un her bölgesinde yer alan müşterilerimiz için sistematik hizmetler sunmaktayız. Örneğin; Küçükbakkalköy hurdacı ihtiyaçlarını karşılayan firmamız sayesinde bölgede bulunan müşterilerimizden hurda eşyaları piyasa değerine göre satın almaktayız. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyetini de en üst seviyelerde tutmayı başarıyoruz.

Müşterilerimizin Ataşehir hurdacı firmamızdan tamamen verimli bir işlem gerçekleştirebilmesi için aramızda güven problemi olmamasına önem vermekteyiz. Bu sebeple ödeme yöntemini müşterilerimizin dilediği gibi yapmayı tercih ediyoruz. Vermekte olduğumuz bu tarz hizmetler sayesinde sektörün ileri gelen firmalarından birisi haline geldik.

Asıl amaçlarımızdan bir tanesi olan doğayı ve çevreyi korumak için elimizden geleni yapmaktayız. İnsan atıklarının ve çöplerin doğaya verdiği birçok zarar vardır. Bunlardan başlıca olanları şunlardır:

 • Çevre kirliliğine neden olmaktadır.
 • Hastalık yapıcı bakteri ve mikropların yayılması kolaylaşır.
 • Dışarıdaki insanları ve hayvanları olumsuz etkiler.
 • Yangın başta olmak üzere çeşitli doğal afetlere yol açmaktadır.

Hurda atıklarının doğaya verdiği bu zararları engellemek için yapılması gereken tek şey geri dönüşümdür. Bu amaç doğrultusunda Avrupa Hurda firması olarak son dereceli kaliteli hizmetimizi sunmaya devam edeceğiz.

Örnek Mahallesi Hurdacı

Hurdacılık sektörü günümüzde yeni yeni popüler olmaya başlamıştır. Toplumumuzun bilinçlenmesi ve duyarlılaşması ile birlikte doğayı korumak amacıyla hurdacılar üzerinden geri dönüşüm yapılmaktadır. Avrupa Hurda olarak bu tarz olaylara vesile olmaya devam etmekteyiz.

Siz de Örnek Mahallesi hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamak adına firmamıza ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hurdacıya vermek istediğiniz bir eşyanız olduğunda web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilme imkanına sahipsiniz.

Ataşehir Hurda Alımı

Ataşehir bölgesinde ikamet ediyorsanız ve hurdaya çıkmış eşyalarınız varsa Avrupa Hurda firmamızı tercih edebilirsiniz. Hurda sektörünün en kaliteli hizmetini sunmakta olan firmamız Ataşehir Hurda alımı gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Avrupa Hurdacı firması olarak çevre ve doğaya karşı olan hassasiyetimizin bir göstergesi olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde arttırmaktayız.

Elinizde bulunan hurdaları bizlere geri dönüşüm için satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Sizlerden hurdaları teslim almaya geldiğimiz sırada ödemenizi dilediğiniz yöntemlerle gerçekleştirebiliriz. Yaptığımız ödemelerin miktarı hurdanızın nitelik özelliklerine ve güncel piyasaya göre değişiklik göstermektedir.

Ataşehir Hurdacı Telefonu

Evinizde veya iş yerlerinizde bulunan hurdaları gönül rahatlığı ile Avrupa Hurda firmamıza satabilirsiniz. Bu sayede hem gelir elde edersiniz hem de çevre kirliliğine engel olmuş olursunuz. Avrupa hurda firmamıza hurda teslim edebilmek için öncesinden telefon üzerinden bilgilendirme yapmanız gerekmektedir. Ataşehir hurdacı telefonu bilgimize ise web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorular Sorular

Ataşehir’de Hurda Alımı Nasıl Gerçekleştirilir?

Bizlere hurdanızı satmak için web sitemizden talep oluşturduğunuz zaman kısa bir süre içerisinde adresinize gelip hurdalarınızı satın alırız.

Ataşehir Hurdacı Hangi Mahallelere Hurda Hizmeti Vermektedir?

Kayışdağı, Küçükbakkalköy ve Örnek mahalleleri başta olmak üzere birçok mahalleye hizmet vermekteyiz. Bölgenize hizmet verip vermediğimizi öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hurdaların Değeri Nasıl Belirlenir?

Hurdalarınızın fiyatları güncel piyasa göz önünde bulundurularak, ürününüzün nitelik özelliklerine bakılıp belirlenir.

Hangi Eşyalar Hurda Olarak Verilir?

Evinizde veya iş yerinizde bulunan kullanılamayan haldeki eşyalarınız ve materyalleriniz hurda olarak alınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara