Hurda

Ümraniye Hurdacı

Ümraniye hurdacı her geçen gün daha popüler hale gelmektedir. Özellikle; gelişmiş ülkelerde artan çevre bilinci ve hurdanın ekonomik faydaları gibi nedenler sayesinde bu sektör önem kazanıyor. Bugün Türkiye’de de kâğıt toplayıcılığı, metal geri dönüşümü gibi konular gitgide ön plana çıkıyor. İstanbul, bu ilerleme için hem nüfus fazlalığı hem de inşaat gibi sektörlerin yoğunluğu nedeni ile oldukça uygun bir kent. Bu doğrultuda firmamız başta Ümraniye hurdacı ihtiyaçları için olmak üzere pek çok beldede hizmet vermektedir.

Kısacası, Avrupa Hurda firması olarak, İstanbul ve ilçelerinde kapsamlı bir hurda hizmeti sunmaktayız. Hurdalarınızı istediğiniz konumdan alarak geri dönüşüm sürecini hızla başlatıyoruz. Sizler de elinizde bulunan artık ve kullanmadığınız eşyalar için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede hem çevrenin korunmasına katkı sağlayabilir hem de en yerinde fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Ümraniye Hurda Alanlar

Pek çok ev ve iş yerinde kullanılmayacak hale gelen hurdalar çöp olarak görülüp doğrudan atılabiliyor. Oysa ki, çeşitli materyalleri hurda olarak değerlendirmenin çok sayıda faydası bulunmaktadır. Örneğin; geri dönüşüm çöp miktarını azaltarak çevre kirliliğini azaltırken iklim değişikliği ile mücadeleyi de destekler. Ayrıca hurda sektörünü genişleterek ham madde oranını artırır, bu sayede madde ithalatına yönelik ihtiyaç da azalır. Bu doğrultuda sektörel genişleme sonucunda iş seçenekleri ve istihdam oranı artar.

Bölgenizdeki hurdacı ihtiyacını karşılayabilmek adına “Ümraniye hurda alanlar” konusunda araştırmalar yapıyor olabilirsiniz. Eğer şu an bu yazıyı okuyorsanız araştırmalarınızı sona erdirebilirsiniz. Çünkü, Ümraniye hurdacı ihtiyacınız olduğunda Avrupa Hurda olarak bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Firmamız iş yeri, ev ya da depo gibi alanlarda bulunan hurda eşyaları istediğiniz konumdan almaktadır. Hurda olarak değerlendirebileceğiniz çeşitli eşyaları ayrıştırarak biriktirmekteyiz. Bu eşyalar:

 • Demir, çelik, bakır gibi metal içeren ürünler
 • Kablolar
 • Elektronik atık
 • Ahşap ürünler
 • Kâğıt içerikli ürünler ve çok çeşitli materyaller olabiliyor.

Geri dönüşüm tesislerinde topladığımız eşyaları türlerine göre ayrıştırıp durumlarını değerlendirerek geri dönüşüm sürecini başlatıyoruz. Böylece hem sizlerin memnuniyetini hem de hurda sektörünü geliştirmeyi ön planda tutan bir hizmet sunuyoruz.

Ümraniye Hurdacı Telefonu

Ümraniye’de sunduğumuz hurdacı hizmetinden faydalanmak için adresimize ulaşma fırsatınız bulunuyor. Bunun yanı sıra, kendi adresinizden de hurda eşyalarınızı alabilmekteyiz. Ümraniye içinde:

 • Atatürk mahallesi
 • Çakmak mahallesi
 • Cemil Meriç mahallesi
 • Aşağı Dudullu mahallesi
 • Huzur mahallesi
 • Tatlısu mahallesi
 • Saray mahallesi
 • Yenişehir mahallesi

Gibi konumlar başta olmak üzere bütün mahallelerden hurda alımı gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz mekân ve mahalleden bizlere ulaşarak hurda alım sürecinizi başlatabilirsiniz. Ümraniye hurdacı telefonu için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Telefon ya da bilgi formu ile bize ilettiğiniz hurda talepleri, anında işleme alınarak büyük bir hız içinde sonuca ulaştırılmaktadır. Buna ek olarak, aklınıza takılan soruların cevabına ulaşmak ve daha detaylı bilgi edinmek için de bizleri arayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Ümraniye Hurda Alan Yerler Nerede?

Avrupa Hurda olarak belirttiğiniz adresten hurdalarınızı teslim alma hizmeti sunuyoruz. Ümraniye içinde yer alan bütün mahallelerde çalışmaktayız.

Çakmak Hurdacı Nerede?

Çakmak mahallesi, hizmet alanımız içinde yer alıyor. Web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile bizlere talebinizi iletebilirsiniz.

Ümraniye Hurda Fiyatları Nedir?

Güncel hurda fiyatlarının neredeyse her gün değişme olasılığı bulunmaktadır. Bu nedenle anlık fiyatlar için bize ulaşabilir, web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Ümraniye Hurdacı Hangi Ürünleri Kabul Eder?

Ümraniye hurdacı hizmetimiz; kablo, modem, kâğıt, plastik, metal, ahşap gibi çok sayıda ürün türünü kapsar. Elinizde bulunan eşyaların hangilerini hurda olarak değerlendirebileceğinizi öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara